WhatsApp’a bir bomba özellik daha! Söyleşi için “süratli yanıt” butonu geliyor

WhatsApp, bir mühim özellik daha kazanmak suretiyle. Geçtiğimiz günlerde mesajlaşma içinde kontrol edilen emoji ile tepki verme özelliği, resmi olarak hepimiz için yayınlanırken, şimdi ise uygulamaya gelecek bir başka özellik ortaya çıktı.

İki milyardan fazla kullanıcısı bulunan WhatsApp’a oldukça yakında “süratli yanıt” butonu adapte edilecek. Peki bu tam olarak ne anlama geliyor? Ortaya çıkan ekran görüntüsü, aslen her şeyi açıkça gözler önüne seriyor. Bu bağlamda kullanıcılar, artık karşı taraftan gelen mesajı daha süratli cevaplayabilecek.

WhatsApp'a bir bomba özellik daha! Sohbet için 'hızlı cevap' butonu geliyor

Şu anda kullanıcılar, gelen mesajı cevaplamak için o metni sağ kaydırarak işlemi yapabiliyordu. Sadece yeni güncelleme ile bu seçenek artırılacak. Sohbetin yan tarafında yer alacak buton yardımıyla, seçili mesaja hızlıca yanıt verebileceksiniz.

Söz mevzusu özellik şimdilik masaüstü uygulaması için kontrol aşamasında. İlerleyen günlerde mobil kullanıcılar içinde bu özellik kontrol edilmeye başlayabilir. Sizler de WhatsApp’ın en yeni özelliklerini deneyimlemek için uygulamayı sık sık güncellemeyi ihmal etmeyin.

Erdem Aksoy
Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com – Teknoloji

Toplumsal Medya Whatsapp Teknoloji Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.