Umut Özdağ gençlere davet yapmış oldu: İkna edin olmuyorlarsa eve kilitleyin

Zafer Partisi Genel Başkanı Umut Özdağ, gençlere bir çağrıda bulunarak, “Gençlerle konuşuyorum, annenizi babanızı Zafer Partisi’ne oy vermeye ikan edin, ikna olmuyorlarsa seçim günü eve kilitleyin” açıklamasında bulunmuş oldu.

Abone ol

Zafer Partisi Genel Başkanı Umut Özdağ, Kilis’te sığınmacıların iyi mi gönderileceğine ilişkin canlı yayında toplantı icra eden Özdağ gençlere bir çağrıda bulunmuş oldu.

Özdağ, “Gençlerle konuşuyorum, annenizi babanızı Zafer Partisi’ne oy vermeye ikan edin, ikna olmuyorlarsa seçim günü eve kilitleyin” ifadelerini kullandı.

Gençlerin kendisine destek verdiğini iddia eden Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

“Annenizi ve babanızı da Zafer Partisine oy vermeye ikna edin, ikna olmuyorlarsa seçim günü eve kilitleyin. Oy kullanmasınlar”

“Bu ülkede 10 milyonu aşan sığınmacı var. Sığınmacıları yollayacak bir tek parti var. O da Zafer Partisi. Türk gençliğinin büyük bir desteği var. Benle fotoğraf çektirmeye geliyorlar nereye gitsem. Ben de onlara şu şekilde söylüyorum, annenizi ve babanızı da Zafer Partisine oy vermeye ikna edin, ikna olmuyorlarsa seçim günü eve kilitleyin. Oy kullanmasınlar.” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.