Uğur Mumcu parkı çocuklar için daha keyifli hala gelecek

Bilecik Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Bahçelievler Mahallesi’ndeki Uğur Mumcu Parkı’nda yapılacak yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkililerden data aldı.

Bununla beraber Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldız ve birim müdürlerinin olduğu araştırmalarda emek harcama hakkında açıklamalarda bulunan Başkan V. Subaşı, mahalle sakinleri başta olmak suretiyle tüm Bilecik’e hitap edebilecek güzel bir park emek harcaması gerçekleştireceklerini söylemiş oldu.

“Çalışmalarda hiçbir ağaç zarar görmeyecek”

Çalışmaların bilgileri hakkında data veren Başkan V. Subaşı, çalışmada hiçbir ağacın zarar görmeyeceğini ve vatandaşların bu mevzuda rahat olmasını vurgulayarak şunları kaydetti:

“Bahçelievler mahallemizdeki Uğur Mumcu Parkı’nın yapım ihalesini gerçekleştirmiştik. Fazlaca kısa sürede yapım süresi bitecek ve sonbaharın güzel mevsim geçişinde parkımızı yurttaşlarımızın yeniden kullanımına açacağız. Yurttaşlarımıza buradan bilhassa şunun bilgisini vermek isterim. Çalışmada kesinlikle hiçbir ağacımız bu parkta zarar görmeyecek. Hatta meydana getirilen yeni yollarımızın güzergahını ağaçların kökleri belirleyecek. Tüm yurttaşlarımızın içinin rahat olmasını istiyoruz.”

“Park çalışmasının tanıtım programına tüm hemşerilerimizi çağrı ediyoruz”

Başkan V. Subaşı yapılacak emek harcama hakkında teknik ve detay bilgilerin verileceği tanıtım programının olacağını belirterek, “Gelecek hafta içinde Şeyh Edebali Kültür ve Kurultay Merkezinde, parkımızın tanıtım programını yapacağız. Başta mahalle sakinlerimiz olmak suretiyle tüm sivil cemiyet kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlarımızı bu programa çağrı ediyoruz” dedi. – BİLECİK

İhlas Haber Ajansı / Mahalli

Münir Karaloğlu Bahçelievler Bilecik Subaşı Mahalli Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.