Türkiye’deki 2. el otomobil tutarları ne durumda?

1983’te ikinci el otomobil alım-satımı ile başladığı faaliyetlerine, KIA, ISUZU, SUBARU, CITROEN, KARSAN-HYUNDAI TRUCK bayilikleri ile devam ettikten sonrasında ikinci el otomobil piyasasında profesyonelleşmenin öncülerinden olan Otomerkezi.net, 90 gün iade opsiyonu ve çeşitli sigorta seçenekleri ikinci el vasıta alacak ve satacak kişilere mühim hizmetler sunuyor. Peki Türkiye’deki 2. el otomobil tutarları ne durumda?

Türkiye’deki 2. el otomobil tutarları ne durumda?

Otomerkezi.net’e ulaşmak için buraya tıklayın

İnternet sitesi üstünden 1 dakika aracınızın plaka, km vb özelliklerini girerek satış bedelini anında görerek işlemlerinize başlayabiliyorsunuz.

Fiyat değerlemesinden sonrasında ekspertiz raporu ile aracın mevcut durumu yetkililer tarafınca teklif iletiliyor. Teklif onayından sonrasında işlemlerin tamamlanmasıyla 1 saat içinde vasıta bedeline ulaşabiliyor.

İkinci el vasıta satın almak isteyenler içinse aracın tüm detayları Otomerkezi.net üstünde içeriyor. Seçtiğiniz aracı çeşitli sigorta paketleri ve süratli kredi imkanı ile satın alabildiğiniz sistemde, çeşitli koşullar doğrultusunda 90 gün iade opsiyonu bulunuyor.

Sigorta Tragger Türkiye Teknoloji Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.