Son dakika gündem: Babacan: “Ankara’da Alevi Kurumlarına Eş Zamanlı Meydana getirilen Saldırıları Kınıyorum. Tüm Alevilere Geçmiş Olsun Dileklerimi İletiyorum”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ” Ankara‘da Alevi kurumlarına eş zamanlı meydana getirilen saldırıları kınıyorum. Tüm Alevilere geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Hücum tüm yönleriyle aydınlığa kavuşturulmalıdır. Her insanın eşit ve onurlu yurttaş olduğu bir Türkiye’yi beraber inşa edeceğiz” açıklamasını yapmış oldu.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara’da bugün Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı Genel Merkezi, Şah-ı Merdan Kültür Evleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği ile Ana Fatma Cemevi’ne meydana getirilen saldırıları kınadı. Babacan, toplumsal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

“Ankara’da Alevi kurumlarına eş zamanlı meydana getirilen saldırıları kınıyorum. Tüm Alevilere geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Hücum tüm yönleriyle aydınlığa kavuşturulmalıdır. Her insanın eşit ve onurlu yurttaş olduğu bir Türkiye’yi beraber inşa edeceğiz.”

Ali Babacan Ankara Güncel Haberler Son Dakika

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.