Savcı Sayan’ın uzun namlulu silahlar taşıyan kişilerle beraber yürümüş olduğu görüntüler vaka oldu

AĞRI Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın uzun namlulu tabanca taşıyan kişilerle sokakta yürümüş olduğu video toplumsal medyanın gündemine oturdu. Sayan’ın Ağrıspor’un satışı sebebiyle Yıldırım ailesiyle münakaşa yaşamış olduğu ve görüntülerin bu olayların peşinden ortaya çıkmış olduğu iddia edildi.

Toplumsal medya platformlarında Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın görüntüleri konuşuluyor. Sayan ile etrafındaki kalabalık bir grup insanoğlunun sokakta yürümüş olduğu anlamış olur cep telefonu kamerasına yansıdı.

Sayan ile korumalarının Ağrıspor’un satışı sebebiyle bir münakaşa yaşamış olduğu, tartışmada darp edildikleri öne sürüldü. İddiaya bakılırsa, vaka karakolda bitti. Sayan ve korumaları, münakaşanın peşinden karakola giderek şikayetçi oldular.

Toplumsal medyaya yansıyan görüntülerde Sayan ile korumalarının sokakta kalabalık bir grup halinde ilerlediği görülüyor. Sayan’ın etrafındaki grupta yer edinen bazı kişilerin ellerinde olan silahların AK-47 olarak da malum Kalaşnikof silahı olduğu öne sürüldü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.