Sıhhat kontrolüne getirilen şüpheli, jandarma aracından inerken öldürüldü

Dün akşam saatlerinde ilçeye bağlı Narlıova Mahallesi’nde komşu iki aile içinde tarla sulama meselesi yüzünden çıkan münakaşa kavgaya döndü. Dövüşte Mehmet Kılıç (15), Halil Kılıç (22) ile Muhammed el Muhammed (37) yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Halil Kılıç, kurtarılamadı. Olayın arkasından jandarma, silahı kullandığı tespit edilen Mehmet Erberk gözaltına alındı.

İlçe Jandarma Komutanlığı’ndaki sorgusunun arkasından Erberk, bugün öğle saatlerinde adliyeye sevk edilmeden ilkin sıhhat kontrolü için Akçakale Devlet Hastanesine götürüldü. Mehmet Erberk, jandarma aracından indirilirken, silahlı saldırıya uğradı.

Sağlık kontrolüne getirilen şüpheli, jandarma aracından inerken öldürüldü

Erberk yaşamını kaybederken, hücum sonrası kaçmaya çalışan adı öğrenilemeyen şüpheli, jandarma ekiplerince hastane bahçesinde ayağından vurularak yaralı yakalandı. Vaka esnasında şüphelinin yanında başka kimse olup olmadığının belirlenmesi için emek verme başlatıldı.

Sağlık kontrolüne getirilen şüpheli, jandarma aracından inerken öldürüldüMehmet Erberk.

Yaşanmış olan her iki cinayetin arkasından ilçe genelinde zırhlı araçlarla tedbir alındı. Şanlıurfa şehir merkezinden de herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Akçakale’ye takviye takımlar sevk edildi.

Sağlık kontrolüne getirilen şüpheli, jandarma aracından inerken öldürüldü

Demirören Haber Ajansı / Ali Leylak – 3. Sayfa

Şanlıurfa Akçakale Hisarcık Jandarma 3. Sayfa Güncel Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.