Yaşam Gedik’in oldukça konuşulacak koronavirüs çıkışı: İnsan yapımı bulunduğunu düşünüyorum, boğazımda robot gezdi

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında gösterilen Haber Bahane programının bu haftaki konuğu müzisyen ve yazar Yaşam Gedik oldu. Bir dönem temizlik hastalığı için tedavi gördüğünü söyleyen Gedik, koronavirüs hakkında da dikkat çeken bir çıkışta bulunmuş oldu.

“PANDEMİNİN BAŞINDA TELEFONUMU YIKIYORDUM”

Temizlik takıntısı yüzünden pandemi döneminde oldukça zorlandığını söyleyen Gedik, “Temizlik mevzusunda oldukça delirdiğim için telefonumu su geçirip geçirmediğini önemsemeyerek yıkadım. Koronavirüs dünyaya yayıldığında her şeyi okumaya başlamıştım. Millet virüsle dalga geçerken ben telefonumu yıkıyordum. Eve gelen her şeyi yıkamaya başlamıştım” dedi.

Ömür Gedik'in çok konuşulacak koronavirüs çıkışı: İnsan yapımı olduğunu düşünüyorum, boğazımda robot gezdi

“KORONAVİRÜS İNSAN YAPIMI, BOĞAZIMDA ROBOT GEZİYORDU”

Koronavirüsün insan yapımı bulunduğunu düşündüğünü söyleyen meşhur isim, sözlerine şöyleki devam etti: “Koronadan kaçamadım ve konserler başlayınca yakalandım. Yılbaşında Mersin’de bir otelde sahneye çıkmıştım. Orada Noel baba giysisi giydirilen bir bebekle fotoğraf çektirmem istendi ve kıramadım. Devamında da mekandaki 20-30 bebekle fotoğraf çektirdim. O gece orada koronayı kaptım. 4-5 gün sonrasında boğazımda bir şey gezinmeye başladı. Virüsün kesinlikle insan yapımı bulunduğunu düşünüyorum. Şu sebeple öyleki bir şey doğada yok. Sanki boğazımda küçük bir robot geziyordu ve kemiriyordu. Onu asla unutamıyorum. 1 hafta virüs beni zorladı, serum falan aldım.”

Ecem Altan

Koronavirüs Yaşam Gedik Youtube Magazin Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.