NVIDIA, İstanbul’u üçüncü boyuta taşıyan sanatçıları belirledi

NVIDIA, Nkreatif yarışması ile yeni dönem dijital sanatçıları bir araya getirerek İstanbul‘u üçüncü boyuta taşıdı. Yarışmada jürilerin titiz değerlendirmeleri sonucunda İstanbul temalı üç boyutlu diorama eserleri değerlendirildi.

Finalistler ise 24 Temmuz’da meydana gelen canlı gösterim etkinliğine çağrı edildi.  Değerlendirmeler sonucunda finale kalan sanatçılar ise Buğra Bilgen, Zafer Yetik, Cihan Özaras, Doğukan Palaman, Efe Alpay, Kasım Esmersoy, Murat Göçmen, Örneksiz Alemdağ, Teberdar Gürbey, Teoman Şirvancı oldu.

NVIDIA RTX 40 serisi performans neticeleri

NVIDIA, NKREATİF sanatçıları belirledi

Yarışmanın kazananı ise Zafer Yetik oldu ve sanatçıya GeForce RTX ekran kartlı Zenbook Pro Duo 15 Studio Notebook armağan edildi. Türkiye ve dünyada sanata yeni değerler katan NVIDIA Studio Platformu, yaratıcı uygulamalarla çalışırken sanatçılara, yaratıcılara ve 3D geliştiricilere en iyi performansı ve güvenirliği sağlıyor.

3D, render alma, video düzenleme, hareketli grafik, fotoğrafçılık, grafik tasarım, mimari görselleştirme ve yayıncılık benzer biçimde yaratıcı alanlarda kullanıcılara yüksek performans sağlıyor.

NVIDIA’nın sektör lideri GPU’ları ve Studio Sürücüleriyle yaratıcı uygulamalar, esin verici bir performans ve kabiliyet düzeyiyle gelişiyor ve hız kazanıyor.

Murat Göçmen İstanbul Doğukan Teknoloji Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.