Muhammet’in anası “Çocuğun babasıyım” diyen eski eşini yalan olduğunu beyan etti: Biz 2012’de boşandık, çocuk 2013 doğumlu

Bursa‘nın Nilüfer ilçesinde boşaltılmak istenen çöp evindeki kilitli odada baygın halde bulunan Cem Muhammet A. hakkında her geçen gün yeni bir detay daha ortaya çıkıyor. Son olarak Muhammet’in babası bulunduğunu iddia eden Ufuk Çelikol, anne ve teyzeyi suçladı, anne Yasemin A’dan ise cevap gecikmedi.

Ülke gündemine oturan vakada, çocuğun babası bulunduğunu iddia eden Ufuk Çelikol, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nda anne Yasemin A. ve teyze Pınar A. hakkında kabahat duyurusunda bulunmuş oldu. Çelikol, evladı kendisinden gizlediğini iddia etmiş olduğu anne Yasemin A. ve eve hapsedip alıkoyan teyze Pınar A.’nın cezalandırılmasını istedi. Çelikol, kendisinden DNA örnekleri alınarak, babalık testi yapılmasını istediğini belirtti.

9 yaşındaki Muhammet'in babası olduğunu iddia eden kişiye anneden yanıt gecikmedi

Çelikkol şu ifadeleri kullandı: “Anası çocuğun babasını sorunca kekeledi. Oradan yola çıktım. Ben ayakkabı imalatçısıyım. Eski eşimle 2009 senesinde tanışıp 2010’da evlendik. Boşandığımızda hamileydi. Ultrasonda adam çocuk gözüküyordu. DNA örnekleri çıktıktan sonrasında teyzesinden şikayetçi olacağım. Hem vicdanen bu şekilde bir şeyin yapılması doğru değil. Çocuğa sertlik gösterdiğine inanırım. Vücudunda eziklik yada dayak var mı diye adli tıp raporu da isteyeceğim. Ben buradan devletime sesleniyorum. Her türlü haiz çıkacağım. Benim hiçbir suçum yok. O çocuğun benim bulunduğunu bilsem bu işin peşini bırakmaz dünyayı ayağı kaldırırdım.”

9 yaşındaki Muhammet'in babası olduğunu iddia eden kişiye anneden yanıt gecikmedi

Çelikkol’un iddialarına yanıt veren Yasemin A., şöyleki dedi: “Onun matematiği kötüdür. Ondan şiddete uğrayıp, devlet korumasına alındığımda yıl 2011’di. Boşandığımda ise 2012. ve benim çocuğum 2013’te dünyaya geldi. Üstelik benim oğlum hastanede yatıp, iyileşmeye çalışırken; bu şekilde magazinsel haberler ardında koşan herkesi kınıyorum.”

9 yaşındaki Muhammet'in babası olduğunu iddia eden kişiye anneden yanıt gecikmedi

Antalya Bursa Güncel Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.