Muğla mahalli haberi… Bodrum Belediyesi’nden Parasız Futbol Kursu

Bodrum Belediyesi, yaz tatili süresince ufaklıklara ve gençlere yönelik parasız yaz kurslarına Futbol Kursunu da ekledi.

Yaz kursları kapsamında düzenlenen Gitar Kursu kayıtları sürerken Futbol Kursu da yaz tatili süresince 9-12 yaş grubu ufaklıklara yönelik olarak Mumcular, Göltürkbükü ve Turgutreis Mahalleleri’nde düzenlenecek.

Gençlerin kişisel gelişiminden yeteneklerinin keşfine, toplumsal beceriler kazandırılmasından spora kadar kurslar vermeyi sürdüren Bodrum Belediyesi, evlatları spor ve sanatla buluşturmak için hazırlamış olduğu kurslar kapsamında geleceğin yetenekli gençlerini yetiştirmek suretiyle futbol kursları düzenliyor. Bodrum Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü tarafınca evlatların verimli süre geçirmesine yönelik hazırlanan kurslar, yaz tatili süresince devam edecek.

Futbol kursuna katılmak isteyenler, Bodrum Belediyesi resmi internet sayfasındaki duyurular kısmından indirecekleri müracaat formunu doldurup bir tane vesikalık fotoğraf ile Bodrum Belediyesi Evrak Kayıt birimine müracaat yapabilir. Son müracaat zamanı 12 Ağustos 2022 olup, başvurular mesai bitimine (17.30) kadar yapılabilecek.

Turgutreis Türkbükü Futbol Bodrum Mahalli Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.