Muğla 3. sayfa haberleri | Marmaris’te zabıtadan sahil denetimi

Muğla‘nın Marmaris ilçesinde zabıta ekipleri Uzunyalı sahil şeridinde denetim gerçekleştirmiş oldu.

Semt pazarları, marketler, fırınlar, imalathaneler benzer biçimde noktalarda denetimlerine devam eden zabıta ekipleri bu kez Marmaris Uzunyalı sahil şeridinde denetim yapmış oldu. Takımlar sahile şemsiye ve şezlong koyma izni bulunan işletmelerin kendilerine izin verilen yasal sınırları aşıp aşmadığı denetim etti.

Gezim kenti Marmaris’te vatandaşların rahatça denize girmesi ve sahilden yararlanması için emekler devam ediyor. Marmaris Belediyesi zabıta ekipleri sahil şeridinde denetimde bulunmuş oldu. Halk plajı ve sahil şeridini halkın daha rahat ve sıhhatli kullanabilmesi için denetimler gerçekleştiren takımlar, sahile şemsiye ve şezlong koyma izni bulunan işletmelerin kendilerine izin verilen yasal sınırları aşıp aşmadığı denetim etti. Uzunyalı sahili süresince kontrollerde bulunan takımlar ek olarak kaçak şezlong – şemsiye kiralanması, plajlarda yasak olan çadır kurulumunu da denetledi.

Denetimlerin devam edeceğini belirten Belediye yetkilileri, “Hiçbir işletme yada kişinin tatilcilerimizin ve halkımızın huzurunu bozmasına izin vermeyeceğiz. Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz denetimleri sürem süresince sık sık yapacağız” dediler. – MUĞLA

Marmaris Zabıta Muğla 3. Sayfa Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.