KPSS’ye geç kalan vatandaşın sözleri güldürdü: Burada öyleki bir şey yazmıyor

Yurt genelinde olduğu şeklinde Kocaeli’de de KPSS heyecanı yaşandı. Geç geldiği için ikinci oturuma alınmayan aday, görevlilere elindeki kağıdı gösterip, “Burada öyleki bir şey yazmıyor” dedi.

Abone ol

Kocaeli’de KPSS’ye giren adaylar sabahın erken saatlerinde Imtihan merkezlerine geldi. Sınava İzmit Mesleki ve Teknik Lisesinde giren adaylar, sabah 10.15’de meydana getirilen ilk oturumun arkasından saat 14.45’te süregelen ikinci oturum için yeniden merkeze geldi. 14.30’da kapanan kapının arkasından 14.32’de gelen aday ise sınava alınmadı. Sınava geç geldiği için alınmayan yurttaş görevlilere kağıdını göstererek, “Burada öyleki bir şey yazmıyor” dedi.

Eşini sınava getiren Ferhat Yanci de, “Eşimi sınava getirdim. İnşallah bu yıl doğru tercihlerle geçer. Türkiye’nin neresi olduğu asla mühim değil. Tüm topraklar bizim topraklarımız. Nasip olursa derslik öğretmenliği için girdi. Hayırlısıyla bekliyoruz” dedi.

Feyyaz Sarıgül ise, “Eşim üç dönemdir giriyor. Bu dönem de iyi hazırlandı. Ortalama 5-6 aydan beri hazırlanıyor. İnşallah iyi geçecek. Sınava geç kalanlar oldu azca ilkin. Onlara da sıhhat olsun diyelim” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.