Fena koku yayılan evden ceset çıktı! Öleli minimum 10 gün olmuş

Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Kırkavak Caddesinde bir sitede yaşayan komşular ilkin fena kokunun çöp konteynerinden geldiğini sandılar; fakat bina önüne ulaşınca ve cama bakınca içeride sineklerin bulunduğunu fark ettiler. Kapının önüne ulaşınca de fena kokunun içeriden geldiğini anlayan vatandaşların, durumdan şüphelendikleri için 112 suç duyurusu hattını araması sonucu bölgeye Polis İtfaiye ve Sıhhat ekipleri sevk edildi.

Kötü koku yayılan evden ceset çıktı! Öleli en az 10 gün olmuş

KİMLİĞİ BULUNAMADI

Vaka yerine gelen itfaiye ekipleri içeride bir adam cesedi ile karşılaştı. Hareketsiz yatarken bulunan şüphelinin yaşamını kaybetmiş olduğu belirlendi. İçeride meydana getirilen araştırmalarda ölen kişiye ilişkin bir kimlik bulamayan takımlar, komşuların da evde kimin yaşadığını bilmediklerini söylemeleri üstüne Cumhuriyet savcısına data verdi.

Kötü koku yayılan evden ceset çıktı! Öleli en az 10 gün olmuş

10-12 GÜN ÖNCE VEFAT ETMİŞ

Cumhuriyet savcısının incelemesinin peşinden vaka yerine adli hekim istendi. Adli hekim doktorunun yapmış olduğu incelemede şahısın ortalama 10-12 gün ilkin vefat ettiğini ve bu sebeple şüpheli ölüm yada düzgüsel ölüm olup olmadığını belirleyemediğini söylemesi üstüne, şahsın cenazesi cenaze aracına alınarak kimlik tespiti ve kati ölüm sebebinin belirlenmesi için Uzunköprü Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polisin vaka ile ilgili incelemesi sürüyor.

Kötü koku yayılan evden ceset çıktı! Öleli en az 10 gün olmuş

Uzunköprü İtfaiye Edirne 3. Sayfa Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.