Jorge Jesus’tan Lincoln ve Emre Mor açıklaması! ’90 dakika oynayabilecek durumda değil’

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Slovacko maçı galibiyetinin arkasından açıklamalarda bulunmuş oldu. Jesus Lincoln için “Fazlaca iyiydi, bugün maçın adamıydı” derken Emre Mor ile ilgili ise 90 dakika oynayabilecek durumda değil fakat oynadığı süre hususi kabiliyetleri olan, maçı koparacak oyuncu” dedi. İşte Jorge Jesus’un maç sonu açıklamaları…

Abone ol

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Slovacko maçının arkasından açıklamalarda bulunmuş oldu. 

Jesus’un açıklamaları şu şekilde:

“Fazlaca güzel bir atmosferde oynadık”
“Fazlaca güzel bir atmosferde oynadık. Taraftarlarımız gösterdiği destekle bu galibiyeti hak ettiler. Dinamo Kiev maçında da aynı şekildeydi. Bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz.”

“Yüzde yüz olarak hazırız diyemeyiz”
“Yüzde yüz olarak hazırız diyemeyiz. Sürem başındayız hemen hemen. Hem Dinamo Kiev maçlarında hem de bugün ekip iyi göstergeler sundu.”

“Ligde Fenerbahçe devamlı favoridir”
“Pazartesi lig başlıyor. Lig aslolan hedefimiz bizim. Ligde Fenerbahçe devamlı favoridir. Avrupa’da gidebildiğimiz kadar ileri gitmek istiyoruz. Hedefimiz lig şampiyonluğu.”

“Lincoln fazlaca iyiydi, bugün maçın adamıydı”
“Gustavo ve Arao’nun benimle çalışmış olmak benzer biçimde bir avantajları var. 2 yıl Flamengo’da beraber çalıştık. Ne istediklerimi biliyorlar. Lincoln fazlaca iyiydi, bugün maçın adamıydı.”

“Emre Mor 90 dakika oynayabilecek durumda değil”
“Emre Mor 90 dakika oynayabilecek durumda değil fakat oynadığı süre hususi kabiliyetleri olan, maçı koparacak oyuncu.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.