Jed McCaleb’in 114 Milyon XRP’si Kaldı • Coinkolik

Jed McCaleb’in XRP bakiyesini izleyen internet sayfası Jed Balance tarafınca sağlanan verilere gore, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO’nun cüzdanında artık 114 milyondan azca XRP kaldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bilinmiş olduğu suretiyle McCaleb, 2011’de Ripple üstünde çalışmaya başladı ve 2013’te piyasaya çıktığında firmanın kurucu ekibinin bir üyesiydi. OpenCoin’i yaratma ve başlatma emek harcamaları için kendisine 8 milyar XRP token’ı verildi. McCaleb hemen sonra Ripple’ı 2014’te Stellar’a (XLM) odaklanmak için bıraktı. McCaleb geçmişte almış olduğu fonları belirli bir programa gore satmayı planladığını belirtmişti. O zamandan beri ara sıra XRP satıyor.

Eski Ripple CTO’sunun bakiyesini izleyen internet sayfasına gore, Jed McCaleb’in şu anda cüzdanında 110.871.334 XRP kaldı.

Bu miktarı ne kadar süratli sattığına bağlı olarak 28, 26 yada 30 gün içinde tükenmesi umut ediliyor. İlk seçenek her hafta 3.718.395 XRP satmasını gerektiriyor, ikincisi her ay averaj 4.033.827 XRP satmasını gerektiriyor ve üçüncüsü McCaleb’in her üç ayda bir averaj 3.523.447 XRP satması şartıyla mümkün.

Bununla beraber, internet sayfası bir tek mevcut bakiyeyi gösteriyor ve Ripple’ın eski CTO’ya hala ne kadar borçlu bulunduğunu hesaba katılmamış durumda.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.