İzmir gündem: MHP İzmir İl Teşkilatı, 2023 seçimleri için saha çalışmasına başladı

MHP İzmir İl Başkanlığının, 2023 seçimlerine yönelik ilçelerde saha emek vermesi başlatmış olduğu bildirildi.

Partiden meydana getirilen yazılı açıklamaya gore, MHP Genel Yazman Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu ve İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, ilçe ziyareti yaparak vatandaşlarla buluştu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Tamer Osmanağaoğlu, 2023 seçimleri için emek verme temposunu her geçen gün hızlandıracaklarını altını çizdi.

İzmirlilerin MHP’ye verdiği desteğin artacağına inandıklarını kaydeden Osmanağaoğlu, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin devlet adamlığı, üniter devlet yapımızdaki hassasiyeti ve Mustafa Kemal Atatürk ilkelerine bağlılığının aslına bakarsan İzmirli hemşehrilerimiz tarafınca takdir edildiğini fazlaca iyi biliyoruz. Gelecek günlerde hükümetin alacağı tedbirlerle ekonomik olarak daha da güçleneceğimize inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Hasan Kalyoncu da saha emekleri kapsamında sivil cemiyet kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve esnafla bir araya geldiklerini belirtti.

İzmir’de görevde olan CHP’li belediyelerin halka hizmetten uzak bulunduğunu öne devam eden Kalyoncu, şunları kaydetti:

“Görüyoruz ki ülkemiz mühim ve zor bir dönemden geçerken mahalli hizmetlerde de İzmir’de görevde olan CHP belediyeleri halkımıza hizmette fazlaca uzak. Körfezimizin durumu, İzmir’i saran koku ve yollarımızın bakımsızlığı hakkaten hemşehrilerimizin yaşam standartlarını fena yönde etkiliyor. İzmir’de hizmet bekleyen o denli fazlaca alan varken, CHP’li mahalli yöneticilerin hizmetten uzak olması İzmir’e yakışmıyor. MHP’liler olarak Cumhuriyetimizin bölünmez bütünlüğü bizim için ne kadar önemliyse içinde yaşadığımız İzmir de bizim için o denli önemlidir.”

İl Başkanı Veysel Şahin ise Gaziemir, Konak, Buca, Balçova, Karabağlar ve Karşıyaka’da hafta süresince gerçekleştirdikleri saha çalışmasını 30 ilçede sürdüreceklerini aktardı.

Milliyetçi Hareket Partisi Hasan Kalyoncu Veysel Şahin İzmir Güncel Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.