İddia: META, Bitcoin Düşerken Bu Metaverse Coinlerinden Bir Tanesini Satın Alacak!

Kripto piyasasında son saatlerde bir iddia ortaya atıldı. Dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi olan META (eski adıyla Feysbuk) ilerleyen saatlerde bir metaverse coini satın aldığını açıklayabilir.

Geçtiğimiz dönemlerde metaverse ürünlerine ve teknolojisine verdiği destek sunar ile tanınan META CEO’su Mark Zuckerberg, bu sektörün 2030 yılına kadar oldukca daha üst seviyelere ulaşacağına inanmakta.

Atılan bu iddialar sonucuyla ise birçok metaverse projesinin yukarı yönlü hamleler halletmeye başladığı yatırımcıların dikkatini çekti.

META Hangi Metaverse Coinlerini Satın Alabilir?

Birçok yatırımcı an itibariyle META‘nın SAND yada MANA‘yı satın almasını bekliyor. Sektörün en büyük isimlerinden olan bu kripto paralar ise son saatlerde ciddi yükselişler yaşamaya devam etmekte.

Kripto para yatırımcılarının yakından takip etmiş olduğu bir isim olan Efe Bulduk ise paylaşmış olduğu tweet’de SAND evreninden bir görüntü eklediği görüldü.

META’nın SAND’ı satın alacağını düşünen Bulduk, ilerleyen saatlerde metaverse ürünlerindeki yükselişlerin devam etmesini bekliyor.

META Ters Köşe Yaparsa Hangi Ürünü Satın Alabilir?

MANA ve SAND her ne kadar metaverse projeleri içinde önder olsa da, META’nın başka projeleri de satın alma ihtimali bulunmakta.

An itibariyle Twitter üstünde ortaya atılan iddialara bakılırsa META aşağıda yer edinen metaverse coinlerinden bir tanesini de satın alabilir:

  • Bloktopia (BLOK)
  • CEEK VR (CEEK)
  • Radio CACA (RACA)
  • Sensorium Galaxy (SENSO)
  • Axie Infinity (AXS)

Konuşulanların hepsinin birer iddiadan ibaret bulunduğunu unutmamak gerek. Metaverse boğasının başlaması halinde ise listemizde yer edinen ürünlerin sert bir halde yükselmesi ihtimaller içinde olarak gözükmekte.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı derhal takip edin!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.