FETÖ’cü Enes Kanter Yahudilerle beraber Ağlama Duvarı’nda!

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in içsel oğlu FETÖ’cü Enes Kanter Freedom, ağlama duvarında Yahudilerle beraber “yakarış” etti. İşte o anlamış olur…

FETÖ elebaşı Fetullah Hoca Efendi’in evlatlığı Enes Kanter Freedom, Kudüs ziyaretinde Yahudilerle beraber Ağlama Duvarı’na gitti. Bir süre Ağlama Duvarı’yla baş başa kalan Kanter, taşların arasına bir de arzu kağıdı bıraktı. O anlamış olur toplumsal medyada paylaşıldı.

FETÖ’cü Kanter’in İsrail sevdası
FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in evlatlığı Enes Kanter’in İsrail aşkı bilinmiyor değil. Geçtiğimiz yıl İsrail’in bağımsızlık kutlamaları çerçevesinde bir şirket tarafınca internasyonal boyutta meydana getirilen değerlendirmede 50 kişilik İsrail yanlısı “dijital influencer” sıralamasında FETÖ’cü Enes Kanter de yer almıştı.

İsrail’e gönüllü destek vermekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kanter, paylaşımının devamına, “Kesinlikle gelecek yıl ilk 3’e giriyorum. Hadi başlamış olalım.” sözleriyle dikkat çekmişti.

Hatta Kanter, “İsrail’in tanıtılması ve sevdirilmesi mevzusunda ortaya koyduğu pozitif tesir” sebebiyle 11. sırada yer almış olduğu listede, birçok İsrailli gazeteci, aktivist ve bazı Amerikalı siyasetçinin önünde yer almıştı…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.