En Büyük BSC Balinaları, 18 Milyonluk XRP Tutuyor

Kripto ekosistemindeki balinalar, piyasa için mühim bir konumda içeriyor. Piyasayı hareketlendiren balinalar, yüksek miktarlarda kripto para biriktirmeye başladı.

Kripto para piyasasındaki balinalar, varlıklarını arttırmaya ve birikim halletmeye devam ediyor. Etken olarak birikim icra eden BSC balinaları, cüzdanlarında 18 milyon değerinde XRP tutuyor.

BSC Balinaları, XRP Biriktiriyor

WhaleStats‘a gore, en büyük 500 BSC balinası şu anda 18.030.448 dolar değerinde XRP’yi cüzdanlarında tutmaya ediyor. BNB zincirine sarılmış XRP tokeni, balina grubu tarafınca tutulan en mühim varlıklardan biri oldu.

Bir süredir düşüşte olan kripto para birimleri geçtiğimiz hafta, hafifçe toparlanma işaretleri gösterdi. XRP, 24 Haziran’da yüzde 16’ya kadar terfi etti.

Son olarak Ripple‘ın güncel durumuna bir göz atalım. XRP haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine gore; 0,363294 dolardan işlem görüyor.

en buyuk bsc balinalari 18 milyonluk xrp tutuyor

Singapur Para Otoritesi’nin (MAS) baş fintech yetkilisi Sopnendu Mohanty, bir LinkedIn gönderisinde Ripple’dan bahsetti. Bu kez Mohanty, İsviçre’deki Point Zero Forum’da düşüncelerini özetlerken sektördeki en büyük şirketlerin liderliğini övdü.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketinin finansal durumunun dünya genelinde yüzlerce ek çalışanın işe alınmasını destekleyecek kadar kuvvetli bulunduğunu belirtti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.