Elon Musk Tesla sahiplerine müjdeyi verdi! Dev oyun platformu ile anlaştı

Ürettiği elektrikli otomobillerle oldukça popüler hale gelen Tesla, araçlarını yeni teknolojilerle donatmaya devam ediyor. Hali hazırda Cuphead, Tesla Arcade ve Sonic the Hedgehog 1 benzer biçimde oyunları Tesla otomobillerde oynanabiliyor olsa da daha ileri teknolojili oyunlar da oynanabilecek. Hatta Model S Plaid’in içinde yer edinen 10 teraflops gücündeki sistemle Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 oynatabiliyor.

ELON MUSK STEAM İLE ANLAŞTI

Sistemde AMD teknolojilerinin kullanıldığı belirtilmekte. Tesla, bu hedefi daha da büyütmek için dünyanın en popüler oyun mağazası ve kütüphane platformu olan Steam ile iş birliğine gidiyor. Tesla’nın bununla birlikte bir oyun konsolu olması ile ilgili bir Twitter gönderisine yanıt yazan Elon Musk, Steam entegrasyonu hakkında bir süre belirtti.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Elon Musk Tesla modellerine gelecek Steam desteği hakkında açıklama yaptı

TESLA ARAÇLARINDA OYUN OYNANABİLECEK

Araçlarda Steam’in ne aşama efektif ve sınırı olan kullanılabileceği hakkında hemen hemen detaylı bir informasyon bulunmuyor sadece bilhassa araçlarını şarj ederken sıkılmamak için oyun oynamayı tercih edecek pek fazlaca Tesla sürücüsü otomobil içinde birçok oyunu Steam vasıtasıyla oynayabilecek.

Elon Musk Tesla modellerine gelecek Steam desteği hakkında açıklama yaptı

DEMO ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA YAYINLANACAK

Tesla Owners Silicon Valley Twitter hesabı tarafınca aracın oyun oynatabildiği ve bir oyun konsolu durumunda bulunduğunu göstermek amacıyla bir video paylaşıldı. Paylaşıma cevap veren Elon Musk, Steam entegrasyonu için ilerleme kaydettiklerini ve Demo sürecinin muhtemelen gelecek ay sunulacağını duyurdu. Meydana getirilen paylaşım sonrası her şey yolunda giderse Ağustos ayında Tesla otomobillerde Steam üstünden oyun oynamak mümkün olacak.

SaveButonu / Gamegar

Elon Musk Steam su Gamegar Teknoloji Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.