Çöp evde bulunan Cem Muhammed’in babası konuştu! Televizyonda görünce…

 BURSA’da çöp evde bulunan Cem Muhammed A.’nın babası konuştu. Baba Ufuk Çelikkol, çocuğuna sonuna kadar haiz çıkacağını, teyze Kamuran Pınar Acar’dan şikayetçi olacağını söylemiş oldu.

Abone ol

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde teyzesi Kamuran Pınar Acar tarafınca çöp evde tutulan Cem Muhammed A. baygın halde bulunmuştu. Teyze Pınar Acar tutuklanırken, 9 yaşındaki çocuk ise Antalya’da Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde sevk edilmişti.

Haberleri görünce baba Ufuk Çelikkol, resmi kurumlara başvurdu. İstanbul’da yaşayan ayakkabı imalatçısı baba Ufuk Çelikkol yapmış olduğu açıklamada çocuğuna haiz çıkacağını belirterek, teyze Kamuran Pınar Acar’dan şikayetçi olacağını açıkladı.

Ufuk Çelikkol, “Televizyonda görünce şüphelenip adli süreci başlattım. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na DNA testinin yapılması için kabahat duyurusunda bulundum. Şu an araştırma aşamasında. Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’na evrak gidecek. DNA testi çıktıktan sonrasında çocuğa her türlü haiz çıkacağım. Maddi tinsel ne gerekiyorsa sonuna kadar haiz çıkacağım. Anası çocuğun babasını sorunca kekeledi. Oradan yola çıktım. Ben ayakkabı imalatçısıyım. Eski eşimle 2009 senesinde tanışıp 2010’da evlendik.

Boşandığımızda hamileydi. DNA örnekleri çıktıktan sonrasında teyzesinden şikayetçi olacağım.

Hem vicdanen bu şekilde bir şeyin yapılması doğru değil. Çocuğa sertlik gösterdiğine inanırım. Vücudunda eziklik yada dayak var mı diye adli tıp raporu da isteyeceğim. Ben buradan devletime sesleniyorum. Her türlü haiz çıkacağım. Benim hiçbir suçum yok. O çocuğun benim bulunduğunu bilsem bu işin peşini bırakmaz dünyayı ayağı kaldırırdım” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.