Aziziye Belediye Başkanı çocuklarla bisiklet bindi, parasız dondurma dağıttı

Aziziye Belediye Başkanı çocuklarla bisiklet bindi, parasız dondurma dağıttı

ERZURUM – Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ın “Beraber pedal çevirelim” çağrısı, Dadaşkent’i adeta şölen alanına çevirdi. Bisikletleriyle Sıhhatli Yaşam-Bisiklet Yolu ve Trafik Eğitim Parkı’na akın eden Aziziyeliler, birbirinden renkli görüntüler oluşturdu.

Çocuklar ve gençlerle beraber ailelerin de büyük ilgi gösterdiği bisiklet etkinliğine Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan da kendi bisikletiyle katıldı. Açılışı geçtiğimiz yıl meydana getirilen ve Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük tematik parkı olan Sıhhatli Yaşam-Bisiklet Yolu ve Trafik Eğitim Parkı’nı şölen alanına dönüştüren etkinlikte, Başkan Orhan ise ufaklıklara ve ailelerine dondurma ikramında bulunmuş oldu. Bisiklet şölenine katılan tüm ufaklıklara web paketi armağan eden Aziziye Belediye Başkanı Orhan, bu tür etkinlikler vesilesiyle ilçe sakinleriyle beraber hoş zaman geçirme fırsatı bulduklarını söylemiş oldu.

Başkan Orhan, “Havaların da sıcak oluşu sebebiyle cıvıl cıvıl olan park ve bahçelerimizde çocuklarımıza ve ailelerine küçük bir sürpriz yapalım istedik. İlçemizdeki herkesi sıhhat için pedal çevirmeye çağrı ederek, Sıhhatli Yaşam-Bisiklet Yolu ve Trafik Eğitim Parkımızda bir araya geldik. Hem eğlendik, hem spor yaptık ve hem de çocuklarımızla ve Aziziyeli komşularımızla haşır neşir olduk. Gösterilen ilgiye oldukça teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Öte taraftan etkinliğe torunlarıyla beraber katılan Büyükşehir Belediye Başkanvekili Fevzi Polat, Başkan Orhan’la bisiklet yarışı yaparken, ikilinin performansları ise göz doldurdu.

Kaynak: İHA

Son Dakika Mahalli Aziziye Belediye Başkanı çocuklarla bisiklet bindi, parasız dondurma dağıttı – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bundan dolayı haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.